iFunBox

iFunBox for Mac 1.5

Darmowy menedżer plików dla iPhone'a, iPoda i iPada

iPhony, iPody i iPady to świetne urządzenia, ale mają zamknięty system zarządzania plikami, który Cię łączy iTunes . Jednak iFunBox dla Mac zmienia tę frustrującą sytuację, umożliwiając łatwy dostęp do plików na komputerze Mac.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nie wymaga instalacji
  • Łatwy dostęp do zawartości iPhone'a
  • Obsługa przeciągania i upuszczania
  • Podgląd miniatur plików graficznych

Wady

  • Reklama sponsorowana
  • Interfejs inspirowany systemem Windows

Bardzo dobry
8

iPhony, iPody i iPady to świetne urządzenia, ale mają zamknięty system zarządzania plikami, który Cię łączy iTunes . Jednak iFunBox dla Mac zmienia tę frustrującą sytuację, umożliwiając łatwy dostęp do plików na komputerze Mac.

Łatwy dostęp do iPada, iPhone'a i iPoda Touch

iFunBox dla Mac to potężny menedżer plików dla urządzeń iPad, iPhone i iPod Touch, który umożliwia przeglądanie zawartości urządzenia Apple tak, jakby był tylko jednym dyskiem wymiennym podłączonym do komputera. Co więcej, nie wymaga żadnego specjalnego hackowania.

Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć iPhone'a, iPada lub iPoda Touch do komputera i uruchomić program - bez instalacji. iFunBox natychmiast odczyta zawartość urządzenia i wyświetli ją w interfejsie z dwoma panelami, z strukturą folderów po lewej stronie i datą zapisaną w wybranym folderze po prawej stronie.

Dzięki iFunBox możesz z łatwością przesyłać pliki między iPadem, iPhonem lub iPodem a komputerem, korzystać z pamięci urządzenia i używać go jako przenośnego dysku USB, a także wykonywać kopie zapasowe wszystkich plików muzycznych i wideo. iFunBox pozwala również konwertować i przesyłać dowolny obraz do iPhone'a jako tapetę, ale niestety ta funkcja wymaga jailbreakowania urządzenia.

Zły interfejs inspirowany systemem Windows

Głównym problemem związanym z iFunBox na Mac jest straszny interfejs w stylu Windows, który wygląda okropnie i nie sprawia, że ​​przeglądanie plików jest bardzo łatwe lub intuicyjne na komputerze Mac.

Ponadto, istnieje wiele denerwujących reklam pop-upów w iFunBox podczas korzystania z niego, choć umożliwiają one programistom oferowanie aplikacji za darmo.

Nie daje sobie rady z dostępem do danych na urządzeniach z iOS

Ogólnie jednak iFunBox pozwala w pełni wykorzystać możliwości iPada, iPhone'a lub iPoda Touch, zapewniając w pełni funkcjonalną przeglądarkę plików, która pomaga przesyłać dane między urządzeniem Apple a komputerem.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
iFunBox

Download

iFunBox for Mac 1.5

Opinie użytkowników o iFunBox